Twist-action mechanism, chrome clip, tip, and trims, solid brass construction. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 3/8″ H x 1/2″ D
SKU: VSEKD-CKEIJ
Item Number: BL5200
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
Alliance Ballpoint Pen / Stylus
Price from: $2.79
Continuity Twist Action Ballpoint Spinner Pen
Price from: $2.69
Price from: $5.65
Twist-action mechanism, chrome clip, tip, and trims, solid brass construction. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 3/8″ H x 1/2″ D
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $7.15 | $6.65 | $6.15 | $5.65 |
Twist-action mechanism, chrome clip, tip, and trims, solid brass construction. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 3/8″ H x 1/2″ D
SKU: VSEKD-CKEIJ
Item Number: BL5200
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
| Decoration method: No selection | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5/8" W x 5 3/8" H x 1/2" D |
| Imprint area: No selection | 1 1/2" L x 5/16" H on right Read-Side Below Clip |
| Second imprint area: No selection | 1 1/2" L x 5/16" H on left Read-Side Below Clip |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color: No selection | Black, Gold, Satin-Chrome |
| Products ships from ZIP: No selection | 92780 |
| Color Group: No selection |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.