Cap-off design rollerball features brass cap and barrel, chrome clip and trims with carbon fiber accent. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/2″ H x 1/2″ D
SKU: YQFJH-GSYLN
Item Number: LS7650
Setup charge: $65.00
Packaging: Triangle Gift Box
Bettoni Pissarro Rollerball Pen
Price from: $24.50
Alliance Ballpoint Pen / Stylus
Price from: $2.79
Price from: $14.99
Cap-off design rollerball features brass cap and barrel, chrome clip and trims with carbon fiber accent. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/2″ H x 1/2″ D
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $16.49 | $15.99 | $15.49 | $14.99 |
Cap-off design rollerball features brass cap and barrel, chrome clip and trims with carbon fiber accent. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/2″ H x 1/2″ D
SKU: YQFJH-GSYLN
Item Number: LS7650
Setup charge: $65.00
Packaging: Triangle Gift Box
| Decoration method: No selection | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5/8" W x 5 1/2" H x 1/2" D |
| Imprint area: No selection | 1 1/4" L x 1/4" H on cap-Right Read |
| Second imprint area: No selection | 1 1/4" L x 1/4" H on cap-Left Read |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color: No selection | Black, Gray |
| Products ships from ZIP: No selection | 92780 |
| Color Group: No selection |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.