Plunge-action aluminum ballpoint pen with rubber grip and metal clip. Complies with Prop 65. 7/16″ W x 5 7/16″ H x 9/16″ D
SKU: IMZHC-IEDAW
Item Number: BB1600
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
Next-day rush service available
Cirino Ballpoint & Matching Tube Case
Price from: $13.79
Avante Bettoni Rollerball Pen
Price from: $29.99
Price from: $1.89
Plunge-action aluminum ballpoint pen with rubber grip and metal clip. Complies with Prop 65. 7/16″ W x 5 7/16″ H x 9/16″ D
| Quantity | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.49 | $2.29 | $2.09 | $1.89 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Plunge-action aluminum ballpoint pen with rubber grip and metal clip. Complies with Prop 65. 7/16″ W x 5 7/16″ H x 9/16″ D
SKU: IMZHC-IEDAW
Item Number: BB1600
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
| Decoration method: No selection | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 7/16" W x 5 7/16" H x 9/16" D |
| Imprint area: No selection | 1 1/2" L x 1/4" H on right Read-Side Below Clip |
| Second imprint area: No selection | 1 1/2" L x 1/4" H on left Read-Side Below Clip |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color: No selection | Black, Blue, Gray, Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 92780 |
| Color Group: No selection |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express
