Bold color circle shaped fan with die-cut handle; PP material; large imprint area; flat and easy to mail; great when you need a breath of fresh air! 7″ W
SKU: IQDKI-PHKEC
Item Number: CS404
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
2.25 oz. Scented Copper Rectangular Candle
Price from: $6.35
Basecamp 64oz Teton Half Gallon Water Jug
Price from: $38.50
Price from: $1.28
Bold color circle shaped fan with die-cut handle; PP material; large imprint area; flat and easy to mail; great when you need a breath of fresh air! 7″ W
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.29 | $1.92 | $1.62 | $1.51 | $1.28 |
Bold color circle shaped fan with die-cut handle; PP material; large imprint area; flat and easy to mail; great when you need a breath of fresh air! 7″ W
SKU: IQDKI-PHKEC
Item Number: CS404
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 7" W |
| Imprint area: No selection | 4" W x 4" H on front Center |
| Second imprint area: No selection | 4" W x 4" H on front Cover Center |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 3 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Theme: No selection | |
| Color: No selection | Blue, Green, Orange, Pink, Purple, Red, Turquoise, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 79906 |
| Color Group: No selection |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.