Polyester, Double Swivel Snap Hook, Metal Crimp, Non Flip, ID Holder, Identification. Complies with Prop 65. 0.75″ W x 16″ L
SKU: QTYLJ-JKDRP
Item Number: LP34M2-MB2
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Next-day rush service available
IMPORT Rush 1" Polyester Lanyard with Sewn Silver Split-Ring
Price from: $0.91
5/8" Polyester Lanyard with Plastic Clamshell & O-Ring
Price from: $1.77
Price from: $2.43
Polyester, Double Swivel Snap Hook, Metal Crimp, Non Flip, ID Holder, Identification. Complies with Prop 65. 0.75″ W x 16″ L
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.48 | $2.77 | $2.69 | $2.58 | $2.43 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Polyester, Double Swivel Snap Hook, Metal Crimp, Non Flip, ID Holder, Identification. Complies with Prop 65. 0.75″ W x 16″ L
SKU: QTYLJ-JKDRP
Item Number: LP34M2-MB2
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 0.75" W x 16" L |
| Imprint area: No selection | 12" W x 0.5" H on front Step and Repeat |
| Second imprint area: No selection | 30" W x 0.5" H on front Side Step & Repeat End to End |
| Made in: No selection | MX |
| Production time: No selection | Approximately 3 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Theme: No selection | |
| Color: No selection | Black, Burgundy, Electric Blue, Grass Green, Gray, Hunter Green, Navy, Orange, Purple, Red, Royal, White, Yellow |
| Products ships from ZIP: No selection | 79906 |
| Color Group: No selection | Black, Blue, Gray, Green, Orange, Purple, Red, White, Yellow |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express
