Euro-style cap-off rollerball with brass cap, a high-gloss carbon fiber barrel, and chrome pocket clip and trim. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/4″ H x 1/2″ D
SKU: OPYKI-CIASK
Item Number: LM4150
Setup charge: $65.00
Packaging: Triangle Gift Box
Price from: $20.50
Euro-style cap-off rollerball with brass cap, a high-gloss carbon fiber barrel, and chrome pocket clip and trim. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/4″ H x 1/2″ D
| Quantity | 25+ | 50+ | 100+ | 250+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $23.50 | $22.50 | $21.50 | $20.50 |
Euro-style cap-off rollerball with brass cap, a high-gloss carbon fiber barrel, and chrome pocket clip and trim. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/4″ H x 1/2″ D
SKU: OPYKI-CIASK
Item Number: LM4150
Setup charge: $65.00
Packaging: Triangle Gift Box
| Decoration method | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions | 5/8" W x 5 1/4" H x 1/2" D |
| Imprint area | 1 1/2" L x 5/16" H on cap-Right Read |
| Second imprint area | 1 1/2" L x 5/16" H on cap-Left Read |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color | Chrome |
| Products ships from ZIP | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.