Rectangular keyring with split ring, shiny nickel finish and a brushed gunmetal plate. Complies with Prop 65. 1 1/8″ W x 3 1/8″ H x 1/4″ D
SKU: ENBGB-IEQRB
Item Number: EK1049
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
Next-day rush service available
Price from: $3.89
Rectangular keyring with split ring, shiny nickel finish and a brushed gunmetal plate. Complies with Prop 65. 1 1/8″ W x 3 1/8″ H x 1/4″ D
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $4.79 | $4.49 | $4.19 | $3.89 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Rectangular keyring with split ring, shiny nickel finish and a brushed gunmetal plate. Complies with Prop 65. 1 1/8″ W x 3 1/8″ H x 1/4″ D
SKU: ENBGB-IEQRB
Item Number: EK1049
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
| Decoration method | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions | 1 1/8" W x 3 1/8" H x 1/4" D |
| Imprint area | 1 1/8" L x 3/8" H on front |
| Second imprint area | 1 1/4" L x 7/16" H on backside |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color | GunMetal |
| Products ships from ZIP | 92780 |
| Color Group |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express
